Про компанію

Ми не просто робимо ремонт. Ми створюємо атмосферу в якій хочеться жити.

Досвід

> 5 років

Виконано нами

> 100 об'єктів

Рекомендують

> 70%

Замовити ремонт квартири під ключ в компанії Реммо значить:

Отримати першокласний сервіс і якість виконуваних робіт. Ми дорожимо своєю репутацією, про що говорять наші задоволені клієнти. А в роботі використовуємо тільки сучасні інструменти і техніки.

Створюємо комфортні умови для життя і роботи. Здійснюємо оздоблювальні роботи під ключ. Повністю ведемо Ваш проект, від розробки дизайну інтер'єру до фінішної обробки приміщення. Фахівці нашої компанії володіють усіма навичками і знаннями, так як ми проводимо серйозний відбір фахівців.

Вибираючи компанію Реммо, ви не тільки отримуєте якісний сервіс, а й гарантії, що ваші побажання будуть виконані якісно і у встановлені терміни. Замовити ремонт квартири під ключ в нашій компанії ваше правильне рішення.

Для кого ми надаємо послуги

Для фізосіб

Надаємо послуги з внутрішнього оздоблення та ремонту котеджів, приватних будинків, квартир. Виконуємо ремонт під ключ, комплексний ремонт. Також ми ми виконуємо частковий ремонт квартир, наприклад: ремонт однієї кімнати, ремонт ванної або санвузла.

Для юросіб

Якщо ви власник фірми або підприємства і вам потрібен ремонт офісу або будь-якого іншого комерційного приміщення, то компанія "Реммо" стане вашим надійним партнером. Ми працюємо як з готівковим так і з безготівковим розрахунком. Офіційно, за договором.

Scroll to Top
Догори

Введіть номер телефону

Наш менеджер зв'яжеться з вами
на протязі 5 хв