Ремонт офісу Львів

Виконаємо всі види оздоблювальних робіт для офісу під ключ

Ремонт офісу Львів
Ремонт офісу ціна

Отримайте пропозицію по вашому об'єкту

1. Залиште свій номер телефону і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами на протязі 15 хв.

2. Після консультації з Вами наш спеціаліст приїде до Вас на огляд і замір об’єкту.

3. Надсилаємо Вам нашу комерційну пропозицію і телефонуємо з детальним поданням по вашому об’єкту.

Ремонт офісу

Компанія “Реммо” виконує ремонт офісних приміщень у Львові та Львівській області. Всі наші майстри мають практичний досвід у сфері будівництва не менше 5 років, що дозволяє з успіхом реалізовувати проєкти різного рівня, приділяючи увагу якості та довговічності результату. Ми робимо не тільки косметичний, але й комплексний ремонт офісів під ключ з повною заміною всіх покриттів та функціональним переплануванням приміщень.

Зовнішній вигляд офісу – це значна частина іміджу компанії, здебільшого перше враження. Але він також має створювати сприятливу атмосферу для плідної роботи, відповідати особливостям компанії. Зручні робочі місця та функціональний розподіл простору дозволяють досягти комфорту в процесі виконання будь-яких завдань та підвищити загальну продуктивність.

З кожним замовником складається договір. У ньому зафіксовані терміни реалізації, а також гарантії на послуги на 24 місяці. Також складається кошторис із фіксацією вартості послуг, кількістю необхідних матеріалів. Перебуваючи на ринку тривалий час, наша компанія співпрацює з багатьма відомими виробниками та магазинами будматеріалів. Це дозволяє оптимізувати витрати, заощаджуючи Ваш бюджет коштом закупівель матеріалів з використанням гуртових знижок.

Ремонт офісів Львів
Ремонт офісу

Ремонт офісів Львів

Які послуги можуть бути надані?

Ми виконуємо як ремонт офісів, але також є досвід та ресурс для оздоблення нежитлових приміщень: кафе, ресторанів, салонів краси, спортивних залів. Можливий повний перелік робіт від чорнового оздоблення, перепланувань до створення індивідуального дизайну в корпоративному стилі замовника.

Для кожного проєкту ми готуємо комплексні рішення, які включають естетичну складову та ергономіку. З огляду на норми освітленості робочих місць, необхідність прокладання комунікаційних каналів для підключення мережі, телефонії.

Дизайн проект офісу у Львові

Важливою перевагою нашої пропозиції є можливість отримати послуги під ключ. До початку робіт пропонуємо розробити дизайн проекту, який включає: візуалізацію всіх змін, план приміщень, розміщення меблів, розташування розеток, технічні рішення. На його підставі розраховується кошторис, плануються етапи виконання робіт та терміни реалізації проекту.

Дизайн офісу Львів

Переваги

Беремо на себе все

Беремо все на себе

Безкоштовно консультуємо по матеріалах та виробниками, а також беремо закупівлю матеріалів на себе – завозимо всі необхідні матеріали та інструменти.

Контролюємо кожного працівник

Контролюємо працівників

По всім співробітникам збираємо рекомендації від минулих роботодавців, перевіряємо 3 останніх виконаних об'єкти, тестуємо в роботі і лише після цього допускаємо до об'єкту.

Постійно на зв'язку

Постійно на зв'язку

Наші спеціалісти на зв'язку 24/7. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання і повідомити на якому етапі ведуться роботи.

А що після?

Ми з командою просочимо ваші стіни позитивом і після закінчення нашого проекту залишимо після себе не просто гарний ремонт, але й приємні спогади та враження про виконану роботу.

Чистота на об'єкті

Раз на 3 дні бригада проводить прибирання на об'єкті. І після завершення робіт запрошуємо клінінгову компанію. Ви не витрачаєте час на додаткове прибирання після ремонту.

Три рівні контролю здачі проекту

Чорнові, передчистові та чистові. Кожен етап контролює виконроб на об'єкті і лише після цього ми здаємо офіс вам.

Добре а які гарантії?

Робимо все під ключ і беремо на себе всі турботи.

Пен'я за терміни прострочення ремонту Львів

Пеня за терміни

Якщо зриваємо терміни, платимо пеню 0,5% за кожен день прострочення.

Гарантія на матеріали

Даємо гарантію 3 роки на виконані нами роботи у рамках проекту.

Працюємо за договором

У договорі прописуємо всі терміни, зобов'язання та чітко стежимо за їх виконанням. Вам не доведеться контролювати кожний крок.

Почати ремонт простіше, ніж ви думали

1

Робимо безкоштовний замір

Спеціаліст виїжджає на ваш об'єкт, щоб отримати точні дані для розрахунку ціни.

2

Розраховуємо кошторис

Ми зв'язуємося з вами і прораховуємо точну вартість ремонту.

3

Оформляємо договір

Фіксуємо всі витрати на матеріали і роботи, щоб ви уникли зайвих витрат.

4

Складаємо дизайн-проект

Готуємо проектні документи для подальшої реалізації.

5

Закуповуємо матеріали

Допомагаємо вам економити час і гроші, купуючи будматеріали зі знижкою.

6

Робимо ремонт

Пропонуємо 2 варіанти: «під ключ» або окремі роботи, які вас цікавлять.

Ціни на ремонт офісу

Що ми можемо запропнувати

Ремонт офісу ціна:

 • Косметичний від 1500 грн./м²

  Оновлення інтер'єру без істотних змін за плануванням, сантехніці і електриці

 • Евроремонт від 2500 грн./м²

  Створення інтер'єру підвищеного рівня складності (в порівнянні з капітальним ремонтом)

 • Капітальний від 3000 грн./м²

  Створення інтер'єру з нуля, тобто починаючи з прокладки електрокомунікацій, пристрої систем водопостачання, каналізації, опалення

 • Дизайнерський від 3500 грн./м²

  Ексклюзивний інтер'єр за дизайнерським проектом. Часто здійснюється перепланування і застосовуються дорогі облицювальні матеріали

Ціни на окремі види ремонтних робіт в офісі

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна
Шпаклівка м2 260 грн
Грунтування м2 17 грн
Фарбування стін фарбою м2 80 грн
Укладання плитки на підлогу м2 350 грн
Укладання ламінату м2 150 грн
Укладання лінолеуму і килимового покриття м2 78 грн
Підвісна стеля "Армстронг" м2 154 грн
Монтаж електропроводки м.п. 19 грн
Штроблення під проводку в цеглі, глибина штроби 2 см м2 60 грн
Монтаж радіаторів - батарей шт. 800 грн
Стяжка м2 200 грн
Гіпсова штукатурка м2 190 грн
Цементно-піщана штукатурка м2 180 грн

Відповіді на часті запитання

Вартість робіт залежатиме від видів та обсягів роботи, складності необхідного ремонту. Точну вартість можна розрахувати після візиту менеджера, який зафіксує розміри приміщення, необхідні роботи та побажання замовника. Після цього буде складено детальний кошторис з вартістю робіт та необхідними матеріалами.

Оформлення взаємовідносин здійснюється договором, де зазначені зобов’язання сторін, терміни та етапи робіт, зафіксована вартість. Купуючи матеріали співробітниками нашої компанії, надаються товарні чеки для звітності.

Ми працюємо без передоплати. Загальна вартість робіт поділяються на рівні етапи і Ви оплачуєте ці етапи за фактом виконання. Можлива оплата безготівковим та готівковим розрахунком, у будь-якому випадку надаються підтверджуючі документи.

Специфікація на матеріали надається замовнику на початок робіт. Ви можете придбати все необхідне самостійно або доручити це нам.

Терміни залежать від складності ремонту та обсягу роботи, щоб зорієнтуватися заздалегідь, зателефонуйте менеджеру та отримати попередню консультацію. Для точного розрахунку термінів ремонту потрібний виїзд нашого спеціаліста для оцінки.

Наша компанія виконує роботи будь-якої складності, включаючи перепланування, роботи з електрики, обробки, проведення комунікацій. Детальніше можна уточнити за телефоном.
Наші спеціалісти виїжджають для оцінки вартості робіт 7 днів на тиждень з 9:00 до 21:00. Ми можемо узгодити час зустрічі як у рамках робочого дня, так і після завершення роботи офісу. Замовити виїзд спеціаліста Ви можете залишивши заявку або зателефонувавши нам за телефоном, вказаним у розділі контакти.

Ваше запитання?

Прокрутити вгору
Догори