Шпаклювання стін ціна Львів

Професійне шпаклювання стін у Львові - майстерність та якість, які перевершують очікування

Шпаклювання стін ціна Львів

Етапи шпаклювальних робіт:

 1. Підготовка поверхні: Починаючи шпаклювання, необхідно забезпечити чистоту і сухість поверхні. Видаліть стару фарбу, шпаклюйте тріщини та виправляйте інші дефекти.

 2. Нанесення шпаклівки першого шару: За допомогою шпатель або шпаклівального ножа нанесіть перший шар шпаклівки на поверхню. Розподіліть шпаклівку рівномірно, стараючись заповнити тріщини та нерівності.

 3. Зачекайте і видаліть нерівності: Після висихання першого шару шпаклівки перевірте поверхню на наявність нерівностей, вигинів або вибухів. За допомогою шпатель або шліфувального паперу видаліть ці нерівності.

 4. Нанесення другого шару шпаклівки: Нанесіть другий шар шпаклівки на поверхню, розподіливши його рівномірно і стараючись досягти максимальної гладкості. Знову зачекайте, доки шпаклівка висохне.

 5. Шліфування поверхні: Використовуйте шліфувальний папір або шліфувальну машину для шліфування поверхні. Це допоможе забезпечити максимальну гладкість і рівність поверхні.

 6. Перевірка і корекція: Огляньте поверхню після шліфування і виправте будь-які дрібні дефекти, які можуть залишитися.

 7. Грунтування: Після завершення шпаклювання і шліфування поверхню необхідно покрити грунтовкою. Грунтовка допоможе покращити адгезію фарби до поверхні, а також забезпечить більш однорідне фарбування.

 8. Фінальне шліфування (опціонально): Якщо після грунтування на поверхні залишились дрібні недоліки або неоднорідності, можна провести фінальне шліфування для досягнення максимальної гладкості.

 9. Закінчення: Після шпаклювання, шліфування і грунтування поверхню можна фарбувати або обклеювати шпалерами, в залежності від бажаного результату.

Шпаклювання є важливим етапом ремонтних робіт, який допомагає створити рівну і гладку поверхню перед фарбуванням або обклеюванням шпалер.

Важливо зазначити, що ці етапи можуть варіюватися в залежності від конкретних умов та типу ремонтних робіт. Найкраще звернутися до професіоналів, які надають послуги з шпаклювання, для отримання конкретних порад і виконання ремонтних робіт на високому рівні якості.

Вартість шпаклювальних робіт формується з:

Ціна на шпаклювальні роботи у Львові формується на основі декількох факторів:

 1. Площа поверхні: Зазвичай ціна шпаклювання розраховується на основі квадратних метрів поверхні, яку потрібно обробити. Чим більша площа, тим більша буде ціна.

 2. Стан поверхні: Якщо стіни мають багато тріщин, вибоїн або інших дефектів, то це може вплинути на ціну. Ремонт і підготовка пошкодженої поверхні можуть вимагати додаткової праці та матеріалів.

 3. Види матеріалів: Вибір шпаклювальних сумішей та матеріалів також може вплинути на ціну. Високоякісні матеріали можуть бути дорожчими, але забезпечують кращу якість та довговічність покриття.

 4. Складність робіт: Якщо шпаклювання включає в себе складні технічні аспекти, наприклад, обробка важкодоступних місць або створення спеціальних текстур, то це може підвищити ціну.

 5. Терміни виконання: Якщо ви потребуєте швидкого виконання робіт або пріоритетного обслуговування, це може вплинути на ціну.

5 хв. консультації з фахівцем дасть більше десятка годин проведених в інтернеті

Залиште номер телефону та отримайте детальну консультацію по вашому проекту

Ціна шпаклювання стін Львів

Найменування робіт Одиниця виміру Ціна грн
Шпаклівка стін під поклейку шпалер м2 250-600
Шпаклівка стелі під поклейку шпалер м2 280-630
Фінішна шпаклівка стін ( 1 шар) м2 120
Шпаклівка стель з гіпсокартону під шпалери м2 200-300
Шпаклівка стель з гіпсокартону під фарбування м2 250-650
Шпаклівка стін під фарбування м2 300-600
Шпаклівка стелі під фарбування м2 330-630
Шпаклівка стін з гіпсокартону під шпалери м2 200-250
Шпаклівка стін з гіпсокартону під фарбування м2 200-300
Шпаклівка оштукатурених, бетонних стін під шпалери м2 250-600
Шпаклівка оштукатурених, бетонних стін під фарбування м2 300-600
Шпаклівка відкосів під фарбування м.п. 250-350

Чому обрати нас для шпаклювальних робіт у Львові?

Професіоналізм

Ми прагнемо досягати виняткових результатів у кожному проекті. Наша команда працює з уважністю до деталей, забезпечуючи рівномірне покриття та бездоганну гладкість стін.

Досвід

Ми маємо багаторічний досвід у сфері шпаклювання стін. Наші майстри володіють глибокими знаннями та навичками, що дозволяють їм виконувати шпаклювальні роботи на найвищому рівні якості.

Використання високоякісних матеріалів

Вам не доведеться переробляти ремонт за кілька років.

Індивідуальний підхід

Ми розуміємо, що кожен проект має свої унікальні потреби та вимоги. Наша команда готова прослуховувати ваші побажання і надавати індивідуальні рішення, що відповідають вашим вимогам.

Часова ефективність

Ми прагнемо завершити шпаклювальні роботи в найкоротші терміни, забезпечуючи швидку і якісну виконавчу роботу. Ваші проекти завжди виконуються у встановлені строки.

Конкурентоспроможні ціни

Ми пропонуємо розумні та конкурентоспроможні ціни за наші шпаклювальні послуги, забезпечуючи відмінне співвідношення ціни й якості. Ми розуміємо важливість економії коштів для наших клієнтів і працюємо над тим, щоб надати вам вигідні умови співпраці.

Клієнтське задоволення

Ваше задоволення є нашим пріоритетом. Ми прагнемо забезпечити вам високий рівень обслуговування та якості роботи. Наша команда завжди відкрита до спілкування та готова відповісти на ваші запитання та врахувати ваші побажання.

Гарантія якості

Ми надаємо гарантію нашої роботи, що свідчить про наше впевнення в якості і довговічності наших шпаклювальних робіт. Якщо виникнуть будь-які проблеми після завершення робіт, ми з радістю виправимо їх безкоштовно.

Оберіть нашу компанію для шпаклювання стін у Львові, і ми гарантуємо вам бездоганний результат, надійність та професіоналізм на кожному етапі робіт. Зверніться до нас сьогодні, щоб розпочати ваш ремонт з впевненістю та відновити красу вашого приміщення!

Замовити шпаклювальні роботи у Львові

Якщо ви зацікавлені у замовленні шпаклювальних робіт у Львові, ми раді бути вам корисними. Наша компанія надає професійні послуги з шпаклювання стін, забезпечуючи високу якість робіт та задоволення клієнтів.

Ми пропонуємо:

 1. Консультацію: Наша команда експертів готова надати вам докладну консультацію щодо вашого проекту шпаклювання. Ми допоможемо визначити обсяг робіт, вибрати підходящі матеріали та відповісти на всі ваші запитання.

 2. Професійне виконання робіт: Наші кваліфіковані майстри володіють досвідом у шпаклюванні стін та застосовують найсучасніші техніки для досягнення найкращих результатів. Ми пильно стежимо за деталями та забезпечуємо гладку і рівну поверхню.

 3. Використання високоякісних матеріалів: Ми використовуємо тільки перевірені та якісні шпаклювальні суміші та матеріали. Це гарантує міцність, довговічність і відмінний зовнішній вигляд оброблених стін.

 4. Конкурентоспроможні ціни: Ми пропонуємо розумні та конкурентоспроможні ціни за наші шпаклювальні послуги. Ми розуміємо важливість економії коштів для наших клієнтів і надаємо вигідні умови співпраці.

 5. Гарантія якості: Ми гарантуємо високу якість виконання робіт і задоволення клієнтів. Якщо виникнуть будь-які проблеми після завершення робіт, ми готові безкоштовно їх виправити.

Для замовлення шпаклювальних робіт у Львові звертайтеся до нас за контактним номером телефону +38(097) 39-57-136 або електронною поштою, які вказані на нашому веб-сайті. Наша команда буде рада надати вам детальну інформацію та запланувати ваші шпаклювальні роботи в зручний для вас час.

Порядок нашої роботи

1

Розраховуємо кошторис

Ми зв'язуємося з вами і називаємо попередню вартість ремонту.

2

Робимо безкоштовний вимір

Спеціаліст виїжджає на ваш об'єкт, щоб отримати точні дані для розрахунку ціни.

3

Оформляємо договір

Фіксуємо всі витрати на матеріали і роботи, щоб ви уникли зайвих витрат.

4

Складаємо дизайн-проект

Готуємо проектні документи для подальшої реалізації.

5

Закуповуємо матеріали

Допомагаємо вам економити час і гроші, купуючи будматеріали зі знижкою.

6

Робимо ремонт

Пропонуємо 2 варіанти: «під ключ» або окремі роботи, які вас цікавлять.

Не витрачайте час на пошук грамотного виконавця! Професійні шпаклювальники працюють у нашій компанії, просто залиште заявку та отримайте якісно виконані роботи точно у термін. Розрахунок вартості та виїзд майстра – БЕЗКОШТОВНО!

Отримайте пропозицію по вашому об'єкту

1. Залиште свій номер телефону і наш спеціаліст зв’яжеться з Вами на протязі 15 хв.

2. Після консультації з Вами наш спеціаліст приїде до Вас на огляд і замір об’єкту.

3. Надсилаємо Вам нашу комерційну пропозицію і телефонуємо з детальним поданням по вашому об’єкту.

Переваги

Беремо на себе все

Беремо все на себе

Безкоштовно консультуємо по матеріалах та виробниками, а також беремо закупівлю матеріалів на себе – завозимо всі необхідні матеріали та інструменти.

Контролюємо кожного працівник

Контролюємо працівників

По всім співробітникам збираємо рекомендації від минулих роботодавців, перевіряємо 3 останніх виконаних об'єкти, тестуємо в роботі і лише після цього допускаємо до об'єкту.

Постійно на зв'язку

Постійно на зв'язку

Наші спеціалісти на зв'язку 24/7. Ми завжди готові відповісти на ваші запитання і повідомити на якому етапі ведуться роботи.

Наші останні проекти

Завдяки тому, що наші бригади працюють разом та злагоджено уже протягом 5 років, ми можемо сміливо заявити, що ви здивуєтеся тому, як ми працюємо та втілюємо ваші забаганки.

Швидко, якісно з любов'ю.

Добре а які гарантії?

Робимо все під ключ і беремо на себе всі турботи.

Пен'я за терміни прострочення ремонту Львів

Пеня за терміни

Якщо зриваємо терміни, платимо пеню 0,5% за кожен день прострочення.

Гарантія на матеріали

Даємо гарантію 3 роки на виконані нами роботи у рамках проекту.

Працюємо за договором

У договорі прописуємо всі терміни, зобов'язання та чітко стежимо за їх виконанням. Вам не доведеться контролювати кожний крок.

Відповіді на часті запитання

 • Вартість шпаклювання за квадратний метр у Львові може різнитися залежно від багатьох факторів. Загалом, середня ціна шпаклювання стін під фарбування (без урахування матеріалів) становить приблизно від 300 до 600 гривень за квадратний метр робіт. 
Шпаклювання стіни з гіпсокартону під фарбування відбувається за ціною 100-150 грн. за квадратний метр роботи, в той час як для бетонних або стін ціна становить 150-200 грн. Підготовка гіпсокартону до фарбування має перевагу порівняно з підготовкою бетонної стіни до фарбування. З гіпсокартоном можна відразу приступити до нанесення фінішної шпаклівки. Після двох шарів шпаклівки гіпсокартон буде готовий до фарбування. У випадку з бетонною стіною потрібно спочатку нанести стартову штукатурку з армувальною сіткою, а потім два шари фінішної шпаклівки. Тому ціна обробки гіпсокартону є дешевшою, ніж обробка бетонної стіни.

Шпаклівка стін під поклейку шпалер – від 250- 600 грн /м2.
Шпаклівка стін під фарбування – від 300-600 грн /м2.
Шпаклівка відкосів під фарбування- від 250-350 грн /м.п
Фінішна шпаклівка стін – від 100-150 грн /м2.

Розрахунок витрати штукатурки на 1 кв. метр виконується шляхом перемноження норми витрати суміші (10 кг) на середню товщину шару (30 мм) і поділення на товщину стандартного шару (10 мм). Таким чином, розрахунок виглядає наступним чином: 10 * 30/10 = 30.

 • Стартова шпаклівка має бути довговічною, міцною і мати високу адгезію до поверхні. Фінішна (декоративна) шпаклівка застосовується після стартової для підготовки поверхні до декоративного облицювання. Вона наноситься тонким шаром товщиною від 0.5 до 1 мм.

Шпаклювання стін виконується з різних причин і має декілька важливих цілей. Основні з них включають:

 1. Вирівнювання поверхні: Шпаклювання допомагає виправити нерівності, тріщини та недоліки на стінах, створюючи гладку і рівну поверхню.

 2. Підготовка до фарбування або обклеювання: Шпаклювання стін забезпечує ідеальну базу для нанесення фарби або приклеювання обоїв. Воно допомагає покриттю рівномірно розподілитись і досягти кращого вигляду.

 3. Захист поверхні: Шпаклювання може захистити стіни від впливу вологості, забезпечуючи додатковий шар захисного покриття.

 4. Естетичний вигляд: Шпаклювання додає стінам чистоти, естетичності та завершеності. Воно дозволяє створити бажаний дизайн та візуальний ефект у приміщенні.

Враховуючи ці переваги, шпаклювання стін є важливим етапом в ремонтних роботах, сприяючи поліпшенню вигляду та якості приміщення.

Підготовка стін до шпаклювання включає декілька етапів, які слід виконати для досягнення якісного результату. Ось кілька кроків, які допоможуть правильно підготувати стіни до шпаклювання:

 1. Очищення поверхні: Видаліть всі залишки фарби, обоїв, старої шпаклівки та інших декоративних покриттів. Видаліть також бруд, пил і жир з поверхні стін.

 2. Ремонт дефектів: Замкніть тріщини, виправте ямки та нерівності в стінах за допомогою ремонтних змішувачів або шпаклівки. Впевніться, що поверхня стін рівна та гладка.

 3. Шліфування: Використовуйте шліфувальний папір або шліфувальну машину, щоб згладити поверхню стін і видалити нерівності. Це допоможе створити рівну базу для подальшого шпаклювання.

 4. Очищення пилу: Після шліфування видаліть усі залишки пилу і бруду з поверхні стін. Використовуйте вологу ганчірку або пилосос для тщательного очищення.

 5. Грунтування: Нанесіть грунтовку на поверхню стін. Грунт допоможе покращити адгезію шпаклювальної суміші до стін та запобігає надмірному вбиранню вологи.

 6. Шпаклювання: Нанесіть шпаклівку на поверхню стін, вирівняйте її за допомогою шпатель або метелика. Зробіть декілька шарів шпаклівки, поступово збільшуючи їх товщину, якщо необхідно.

 7. Шліфування і очищення: Після висихання шпаклівки знову зшліфуйте поверхню стін, щоб отримати гладку поверхню. Видаліть пил і бруд перед подальшим обробленням стін.

Дотримуючись цих кроків і виконуючи підготовку стін до шпаклювання з увагою і ретельністю, ви забезпечите якісний та довговічний результат шпаклювання.

Час, необхідний для шпаклювання стін, залежить від кількості та складності робіт, а також від досвіду та навичок шпаклювальника. Проте, можна навести загальну орієнтовну інформацію про терміни.

На першому етапі шпаклювання, коли наноситься стартова шпаклівка, час висихання залежить від типу шпаклівки та вологості приміщення. Зазвичай це займає від 24 до 48 годин.

Після висихання стартового шару слід нанести фінішну (декоративну) шпаклівку. Час висихання фінішного шару також може залежати від типу шпаклівки, але в середньому він становить від 12 до 24 годин.

Після висихання шпаклівки необхідно провести шліфування поверхні, що також займає час. Тривалість шліфування залежить від розміру та стану стін, але в середньому може зайняти від кількох годин до кількох днів.

Важливо також врахувати, що час висихання шпаклівки може змінюватись в залежності від погодних умов, вологості приміщення та використовуваних матеріалів.

Загалом, рекомендується дотримуватись вказівок виробника шпаклювальних матеріалів та консультуватись з професіоналами для точної оцінки термінів висихання та готовності поверхні до наступних етапів обробки.

Шпаклювання є важливою частиною процесу оздоблення та підготовки поверхні перед фарбуванням, обкладанням плитками або іншими декоративними матеріалами. Основна мета шпаклювання полягає в отриманні гладкої і рівної поверхні, без нерівностей, тріщин або дефектів.

Основні функції шпаклівки включають:

 1. Вирівнювання поверхні: Шпаклювання допомагає виправити нерівності, вибоїни та подряпини на стінах або стелях, створюючи рівну основу для подальшого оброблення.

 2. Закриття тріщин і дефектів: Шпаклювальні матеріали використовуються для заповнення тріщин, отворів або дефектів на поверхні, забезпечуючи однорідний та гладкий вигляд.

 3. Покращення адгезії: Шпаклювальні суміші створюють покриття, яке забезпечує гарну адгезію (прив’язку) фарби, шпалер або декоративних матеріалів до поверхні, що дозволяє їм довше триматися та запобігає відшаруванню.

 4. Покращення зовнішнього вигляду: Шпаклювання допомагає створити гладку, рівну та естетично привабливу поверхню, яка виглядає якісно та професійно.

В цілому, шпаклювання є важливим етапом підготовки поверхні, який дозволяє досягти бажаного результату при подальшому оздобленні приміщення.

На гіпсокартонові поверхні зазвичай використовують фінішну шпаклівку. Фінішна шпаклівка має властивості, що дозволяють отримати гладку і рівну поверхню. Вона наноситься після стартової шпаклівки, яка вирівнює невеликі нерівності і тріщини. Фінішна шпаклівка має тонку консистенцію, що дозволяє легко розподілити її по поверхні гіпсокартону та забезпечує високу якість фінального результату. Перед нанесенням шпаклівки на гіпсокартон слід переконатися, що поверхня чиста, суха і відповідає вимогам для шпаклювальних робіт.

Розхід стартової шпаклівки залежить від багатьох факторів, включаючи стан поверхні, тип шпаклювальної суміші та метод нанесення. Зазвичай, рекомендований розхід стартової шпаклівки для рівномірного покриття поверхні становить близько 0,5-1,5 кг на 1 квадратний метр. Проте, це може змінюватися в залежності від конкретних умов і вимог проекту. Рекомендується завжди дотримуватися інструкцій виробника шпаклювальної суміші та консультуватися з професіоналами, щоб визначити оптимальний розхід для вашого конкретного випадку.

Шпаклювання гіпсокартону має декілька важливих цілей. Основні з них:

 1. Вирівнювання поверхні: Гіпсокартонові панелі можуть мати невеликі нерівності, шви або отвори, які потрібно виправити для отримання рівної поверхні перед фарбуванням або облицюванням плиткою, шпалерами та іншими матеріалами.

 2. Приховання з’єднань: Шпаклювання допомагає згладити з’єднання між гіпсокартоновими панелями, що створює враження єдиної поверхні, без видимих швів або переходів між панелями.

 3. Зміцнення і захист: Шпаклювання надає додаткову міцність гіпсокартоновим стінам, допомагаючи заповнити пори та зробити їх більш стійкими до пошкоджень та впливу зовнішніх факторів.

 4. Покращення зовнішнього вигляду: Шпаклювання дозволяє отримати гладку поверхню, яка готова для фарбування або декоративного облицювання. Це дає можливість створити естетичний і привабливий вигляд інтер’єру.

Враховуючи ці переваги, шпаклювання гіпсокартону є важливим етапом в обробці стін і дає можливість отримати якісний і готовий до подальшого оздоблення поверхні.

Ваше запитання?

Scroll to Top
Догори