Фото дизайн проектів квартир студій

Інтер’єр квартири-студії, гід за стилями

Інтер'єр квартири студії багато в чому залежить від вибору дизайнерського стилю та від уподобань людей, що живуть у квартирі. Обмеження варто внести хіба що виходячи з розміру приміщення. У цій статті ми розповімо, які стилі використовують в інтер'єрі для квартири студії, чим вони відрізняються, на що потрібно спиратися при виборі дизайнерського стилю квартири та покажемо фото приклади з різними дизайн проєктами студій.

Зміст:

Вибір стилю для дизайн-проекту студії

За замовчуванням для невеликої квартири студії погано підходить багатий деталями класичний стиль або повний позолоти, прикрас та ліпнини ампір. Хоча, якщо йдеться про великі студійні апартаменти, то й ці стилі не варто відкидати – так у вас може вийти справжній палац.

Для маленьких квартир студій найкраще підійдуть скандинавський стиль, лофт, хай-тек та мінімалізм.

Прованс, бохо або кантрі, які вимагають безліч дрібних деталей, дрібничок та текстилю – не найкращі ідеї для невеликої студії – вона може виглядати захаращеною.

Також для маленької студії не варто вибирати надто яскраві стилі, наприклад, поп-арт, мексиканський, американський чи марокканський стилі – вони зроблять приміщення візуально меншим і перевантаженим деталями.

Інтер'єр квартири-студії у скандинавському стилі

Характерні риси скандинавського стилю: максимум світла, білий та близькі відтінки, натуральні матеріали, зручність та функціональність, прості ергономічні меблі, колірні акценти, відсутність зайвих деталей та предметів – все це ідеально підійде навіть для найменшої студії.

Світлі відтінки та гарне освітлення – зорово збільшать приміщення, ергономічні та функціональні меблі – допоможе уникнути захаращеності, а колірні акценти зроблять інтер’єр більш індивідуальним та цікавим, у цьому плюс дизайну квартири студії у скандинавському стилі.

Вибравши нордичний шлях:

  • ви уникнете надлишків декору в зоні вітальні;
  • створіть виділену умиротворюючу, хоч і невелику зону спальні;
  • зробите ергономічну ванну та кухню;
  • коридор залишиться не захаращеним, але функціональним.

Самобутній колорит скандинавського стилю це одне з правильних рішень при підборі інтер’єру для невеликої квартири-студії.

Інтер'єр квартири-студії у стилі лофт

Стиль лофт спочатку створено для оформлення великих квартир-студій, створених із колишніх заводських та виробничих приміщень. Чудово він підійде і для маленької студії.

Характерні риси стилю лофт:

  • індустріальна атрибутика;
  • практичні меблі;
  • високі стелі;
  • брутальність.

Основні кольори дизайну у стилі лофт: сірий, блакитний, коричневий, білий – краще оформляти квартиру студію у цих тонах.

Меблів зазвичай небагато та цей стиль не має на увазі надмірну різноманітність деталей і речей в інтер’єрі.

Лофт особливо підійде для ванної та кухні (яка у квартирі студії часто поєднана з житловою площею), якщо ви не хочете ховати комунікаційні труби та цим зменшувати простір. Тоді їх варто виділити та додати ще урбаністичних деталей.

Використання цього стилю в студії також дозволить залишити колоритну цегляну кладку на виду або використовувати світильники, що ніби висять на своїх проводах.

Інтер'єр квартири-студії у стилі мінімалізм

Мінімалізм характеризується лаконічністю виразних засобів, простотою, точністю та ясністю композиції – естетичніше та комфортніше. Естетичний та комфортний проект дизайн квартири студії у стилі мінімалізм при вмілому підході вразить несподіваним простором та стане справжнім еталоном стилю.

Характерні риси дизайну в стилі мінімалізм: мала кількість меблів та аксесуарів, зонування простору, багаторівневе освітлення, прості форми та лінії, майже ніяких орнаментів та візерунків, крім, можливо, геометричних, світла кольорова палітра – ідеально підходить для квартири студії.

Мінімалізм чудово підійде для будь-якої зони квартири-студії, всі його характерні риси будуть корисні в такій квартирі, якщо вас не лякає надмірна лаконічність. Навіть кольорові обкладинки книг на відкритій полиці або стійка спецій можуть іноді виглядати недоречно в цьому стилі. Але якщо вам вдасться повністю витримати цей стиль:

  • в оформленні ванної або кухонної зони – в них нічого не буде зайвого, але все необхідне буде під рукою;
  • у спальні – ніщо не вміщує вашого спокійного відпочинку;

у вітальні – ви зможете повністю зосередитись на спілкуванні з гостями чи відпочинку, не відволікаючись на деталі інтер’єру.

Інтер'єр квартир студій у сучасному стилі

Сучасний інтер’єр – це пряма протилежність класичному напрямку. Він характеризується правильними формами, мінімальною кількістю аксесуарів.

Сучасний дизайн в інтер’єрі квартири-студії дозволяє зорово збільшити простір. Цей напрямок використовують в оформленні невеликих квартир.

Загальний опис сучасного стилю квартири студії:

  • Чіткі правильні форми. Меблі та декор не повинні містити складних елементів.
  • Максимальна простота. Такий ремонт не передбачає наявності яскравих та помітних деталей.
  • Відкритий простір. Інтер’єри квартир-студій у сучасному стилі містять мінімум перегородок або не мають їх зовсім.
  • Нейтральна кольорова гама. Найпопулярніші кольори – білий, сірий, чорний, бежевий. Якщо використовується кілька варіантів, то один із них має бути домінантний. Можливе контрастне оформлення. Наприклад, якщо стіни та стеля білі, то меблі та елементи інтер’єру можуть бути пофарбовані у чорний або інші темні тони.

У сучасному дизайні немає чітких правил щодо оздоблювальних матеріалів. Може використовуватися натуральне та штучне оздоблення. Поверхню підлоги рекомендовано робити гладкою та однотонною. Підходить ламінат, плитка, натуральний камінь, наливна підлога.

Фактура і колір стін повинні бути нейтральними, що не відвертають увагу від меблів та аксесуарів. Використовується фарба, штукатурка, вінілові або рідкі шпалери.

Стеля найчастіше має гладку білу поверхню. У приміщеннях із високими стелями можна зробити дворівневу конструкцію. Використовуються скляні та металеві світильники без складних елементів.

Інтер'єр квартир студій у стилі прованс

Прованс – інтер’єр, характерний для заміського житла. Таке оформлення добре підходить і для квартири-студії, де багато вільного простору і відсутні перегородки.

Риси провансу в інтер’єрі квартири:

  • ніжні пастельні відтінки (білий, лавандовий, м’ятний, оливковий, світло-жовтий, бірюзовий);
  • легкий текстиль;
  • білі меблі;
  • природні матеріали;
  • тонкі витончені форми.

При оформленні дизайну квартири-студії у стилі Прованс велика увага приділяється кухні-вітальні. Перегородки не вітаються. Розділити простір можна за допомогою арки або розміщення предметів меблів. Також у проєктах прованського стилю зустрічається прийняття використання різних оздоблювальних матеріалів. Наприклад, у зоні кухні на підлогу укладають керамічну плитку, а у вітальні – ламінат, дошки або паркет. Іноді кухню розміщують на подіумі.

Особливість прованської кухні – відкриті шафи для посуду. Тут же на полицях можна розташувати фарфорові статуетки, декоративні тарілки, композиції із засушених квітів, ковані свічники.

Прованс в інтер’єрі квартири-студії дозволяє експериментувати з текстилем, предметами меблів та прикрасами. Доречні різьблені та мереживні елементи, природні орнаменти, геометричні візерунки. Головне, щоб декор не перевантажував інтер’єр, особливо якщо йдеться про маленьку квартиру.

Інтер'єр квартир студій у стилі хай-тек

Квартира-студія в стилі хай-тек це вибір молодих людей, що живуть у ногу з часом. Основний акцент у такому оформленні робиться на створенні максимального комфорту та використанні сучасних технологій.

Основні правила напряму хай-тек квартири студії:

  • Раціональне використання простору.
  • Функціональність та практичність всіх елементів інтер’єру.
  • Відсутність декоративних деталей.
  • Відкритий простір без перегородок.
  • суворі форми та чіткі лінії;
  • використання «розумної» побутової техніки.

Для обробки та оформлення квартири використовуються холодні відтінки та їх поєднання. Найпопулярніші варіанти – чорний, білий, сталевий. Неприпустимим є використання натуральних матеріалів (дерево, камінь) та їх імітації.

Велика увага в дизайні квартири-студії, оформленої в стилі хай-тек, приділяється зоні кухні. Тут легко дотриматися всіх правил, характерних для даного напрямку. Для втілення ідеї високотехнологічного стилю на кухні розміщують велику та дрібну побутову техніку з безліччю корисних функцій. Особливого значення має освітлення. Світильники розташовуються в робочій та обідній зоні. Використовуються лаконічні прилади, які можна приховати у фасадах шафок та на полицях.

У зоні вітальні рекомендовано використовувати модульні меблі. Для невеликих квартир актуальні моделі, що трансформуються. Вітаються нестандартні конструкції із чіткими формами.

Оформлення всіх приміщень у квартирі має перегукуватися між собою. Якщо власник житла вибрав стиль хай-тек, то саме він має бути використаний скрізь. Поєднання з іншими напрямками дизайну є неприпустимим.

 

Кольори в інтер'єрі квартир студій

Колірну гаму вибирають залежно від стилю оформлення квартири. Також слід враховувати площу та конфігурацію житла.

Інтер’єр квартири-студії у світлих тонах дає змогу візуально розширити простір, збільшити кількість світла. Білий колір можна використати монохромно або комбінувати з іншими відтінками. Як базовий білий підходить практично для всіх напрямків в інтер’єрі. Таке приміщення легко прикрашати будь-якими деталями. Білий дизайн квартири-студії створює відчуття чистоти та порядку.

 

Квартира-студія у темних кольорах найчастіше оформляється у стилі лофт. У деяких випадках темна кухня або зона вітальні доречні у скандинавському інтер'єрі. Щоб не зробити приміщення занадто похмурим, важливо правильно вибрати контрасти. Меблі не повинні зливатися зі стінами та стелею. Чорний можна комбінувати із сірим, зеленим, фіолетовим та іншими відтінками. Велике значення у такому оточенні має освітлення. Найкраще використовувати темне оформлення для однокімнатних квартир та студій великих площ.

Сірий інтер'єр квартири-студії можна назвати універсальним. Різні відтінки цього кольору доречні у будь-якому стилі. Сірий можна комбінувати з білим, чорним, пастельними відтінками та яскравими кольорами. Він посилює яскравість інших тонів та дозволяє привернути увагу до деталей.

Фото дизайн-проектів квартир студій

Ми поділилися з вами численними ідеями та різноманітними порадами з дизайну інтер’єру квартири-студії у стилі лофт, мінімалізм та скандинавському стилі, сучасному, хай-тек та прованс. Ви думаєте, що вам не вистачає метрів на добрий дизайн? Це не так. Правильний вибір виконавця дає чудовий результат. Дивіться на фото.

Потрібна консультація щодо ремонту?

Залишіть заявку, і наші спеціалісти проконсультують вас з усіх питань

Переглянути інші статті про ремонти

Тренди в ремонті квартир у 2024 році

Тренди ремонту квартир у 2024 році

Тренди ремонту квартир 2024 У 2024 році тренди ремонту квартир в Україні акцентують на створенні комфортного, екологічно чистого та функціонального житлового простору. Основні тенденції охоплюють: Екологічність і використання натуральних матеріалів: Зростає попит на екологічні матеріали, такі як дерево, камінь, керамічна плитка та текстиль з натуральних волокон. Окрім того, акцент робиться на безпечності лакофарбових покриттів та

Детальніше »
Ремонт будинку

Ремонт будинку

Зміст: Ремонт будинку Власний будинок – це мрія багатьох людей. Він є не тільки місцем для проживання, а й символом затишку, комфорту та сімейного затишку. Але, якщо ви вже володієте власним житлом, ви, напевно, знаєте, що від часу до часу він потребує ремонту. Ремонт будинку – це складний процес, який потребує не тільки зусиль, а

Детальніше »
Cкільки коштує квадратний метр шпаклювання у Львові

Скільки коштує квадратний метр шпаклювання у Львові?

Скільки коштує квадратний метр шпаклювання у Львові Якщо ви плануєте шпаклювати стіну або стелю у Львові, важливо розуміти витрати на цю роботу. Шпаклювання, також відоме як поклейка шпаклівки, є поширеним методом для створення рівної поверхні перед фарбуванням або приклеюванням шпалер. У цій статті ми розглянемо фактори, що впливають на вартість шпаклювання та надамо вам орієнтовну

Детальніше »

Поділитись

Share on facebook
Facebook
Share on telegram
Telegram
Share on whatsapp
WhatsApp

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Прокрутити вгору
Догори